Fórum přestěhováno.Klik na logo!

PříjemRegistracePřihlášení

Share | 

Thomas William Breadley

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Jelda
Administrátor
Administrátor

Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

PříspěvekPředmět: Thomas William Breadley   Sun Feb 15, 2009 12:14 pm

THOMAS WILLIAM BREADLEY

Jméno: Thomas William Breadley
Rok narození: 1838
Místo narození: Vancouver, Kanada
Proměněn ve: 22 letech
Věk: 171 let
Stav: upír
Důvod proměny: Aro (Volturiovi)
Zvláštní schopnost: kontrola schopností ostatních
specifikace: téměř nikdo na mě nemůže použít svoji schopnost; při použití dokážu zjistit, jakou schopností disponuje; když se dostatečně soustředím, mohu také omezit nebo zcela zastavit účinky v případě, že ji používá na někoho jiného, vždy ale jen na jednu osobu; v lidech cítím potenciál případných schopností po přeměně v upíra (nemohu ale vědět, jakou schopnost bude mít)
Přezdívka: o žádné nevím, Aro mi říká Tom
Vlasy: oříškově-hnědé
Oči: zlatavě-hnědé
Výška: 180cm
Záliby: užívání si požitku z jízdy při řízení svého Mustangu; potulovaní se po místech, kde mě nikdo neruší; pozorování a studování lidí
Povaha: samotář (nomád); většinou hned tak někomu nevěřím (život mě naučil brát každého s rezervou); držím si raději odstup (většinou se nikde a s ničím nevážu); upřímný; věrný lidem, kterým věřím; občas dokážu být i arogantní

MOJE AUTO:
Ford Mustang Shelby GT500KR

HISTORIE:

Moje jméno je Thomas William Breadley. William jsem po otci, který byl rybář. Matku jsem nikdy nepoznal, zemřela při porodu. Na dětství si moc nepamatuji. Otec vždy chtěl, abych to dotáhl dál než on, říkával, že mám na víc (kdyby jen věděl, jak to nakonec dopadlo). Za lidského života jsem byl nadaný na jazyky (což mi nakonec zůstalo) a zajímal se o historii. Po učení doma ve Vancouveru jsem se vydal do Evropy, kde jsem měl pokračovat ve vzdělávání. Paříž, můj nový domov, byla pro mě vším. Miloval jsem tu zemi, ale mezi lidmi jsem byl něco jako vetřelec, nechtěný článek. Nakonec jsem odešel i odtud, a to do Itálie, přesněji do Florencie (kdybych jen tušil, že po tomhle už svého otce nikdy neuvidím, nikdy bych tam nevkročil).

Ani nevím jak mě našli nebo co po mě chtěli, ale jedné chladné noci, ano, myslím, že to bylo v zimě, si pro mě přišli. Volturiovi. Té noci jsem nebyl jediný.. Několik nás převezli ani nevím kam, ale zabralo to zbytek noci (jiné město?). Vůbec jsem netušil, co se děje. Dalšího dnes jsem poprvé poznal Ara. Prostředí se mi nezdálo, vůbec jsem netušil, co se ode mě žádalo. Nevzpomínám si na detaily, ale od toho dne jsem byl někdo jiný, nebyl jsem již člověk.

Jako s novorozeným se mnou moje nová rodina měla spíš víc starostí než užitku. To jsem ještě nevěděl, že se mě dokonce báli (nikdo mě nedokázal ovládat). Aro se ke mně ale vždy choval jako k synovi, nikdy mi ale úplně nevysvětlil důvod mojí přeměny (ne, že by se mi život nemrtvého nezamlouvat – byl jsem mladý). Po čase jsem zjistil jen, že mě našel někdo takový, jakým jsem se nakonec měl stát já sám.. LOVCEM! Tak říkali svým nejlépe vycvičeným lidem, kteří pracovali mimo Volterru. Pátrali po nových „přírůstcích“ do rodiny. Sloužil jsem věrně, nechtěl jsem Ara zklamat. Cítil jsem ale pořád, celé ty roky, jakousi stísněnost. Ano, nechtěl jsem dělat to, co jsem byl nucen dělat. Měl jsem ale snad na výběr? Slýchával jsem i o jiných rodinách, podobné té naší.. Dělali to stejné, co my? Nechtěl jsem věřit.. Věřit v to, co musíme dělat. Byl jsem jenom loutka v moc velké hře. Vybírání „oveček“.. To nebyl cíl, za kterým by se mi chtělo jít.

Nikdy jsem to tak necítil, ale nastal okamžik, kdy jsem už dál nemohl. Chtěl jsem opustit rodinu.

Aro mi to vždy vymlouval, nechtěl dovolit, aby někdo jako já (pro ně tak užitečný) ho opustil. Nemohl mě ale držet (i když byl jediný, kdo na mě mohl použít svoji schopnost.. to on mě proměnil.. to on mi dal to, co mám teď), vlastně nikdo nemohl. Obával se, jaké to bude mít následky, kdybych odešel. Na druhou stranu jediný Aro mi mohl naplno porozumět (nejen díky své schopnosti). Už jsem nemohl pokračovat.. Znal jsem z jeho vyprávění muže, který pro něj také hodně znamenal a vydal se na jinou cestu. Nechtěl jsem být další, kdo ho takhle opouští. Dokonce se mi i protivilo to, kam jsem směřoval. Nepít lidskou krev.. Potřeboval jsem ale vykoupení, něco, čeho bych se mohl držet. Odešel jsem tedy od Volturiových, Aro mě respektoval, neudělal by nic, pokud bych neporušil pravidla.

Utekl jsem zpátky domů do Kanady. Za to století, strávené jakoby v jiném světě, se toho hodně změnilo. Nemohl jsem jen tak přejít na zvířecí krev, neuspokojovalo mě to. Schoval jsem se tedy před všemi na Aljašce. Snažil jsem se.. opravdu se snažil převrátit si život (nebo spíš to, co z něj zbylo) naruby.

Nevím, zda jsem uspěl, zda mě to někdy zase neovládne.. Po několika letech jsem se ale živil výhradně jen na zvířatech. Alespoň malý úspěch, neubližoval jsem už víc lidem.

Poslední roky se potuluji po světě, sleduji lidi a učím se ovládat. Mám několik dobrých přátel, ale nikdy jsem už nikam tak nepatřil, jako když jsem byl u Volturiových. Občas na sebe ještě narazíme, ale od lovce, který odešel, si raději drží odstup..

Administrátor
Administrátor

Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Sun Feb 15, 2009 3:08 pm

No ja jsem nejvic nadsena fotkama Laughing Historie perfektni, Jeldo...A neco me napadlo, jak by ses nejlip mohl pripojit Laughing poresime kdyztak na icq... Hallo

станет то как я бы никогда отсутствовал…
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jelda
Administrátor
Administrátor

Male

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Sun Feb 15, 2009 3:29 pm

díky za pochvalu Blush taky jsem se s tím psal, pořád poupravoval.. abych nedělal ostudu Big Grin

Moderátor
Moderátor

Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Registration date : 25. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Sun Feb 15, 2009 9:26 pm

Hmm... zajímavé, hodně zajímavé. Smile Jak už jsem taky říkala: "Dobře píšeš!" Laughing (Nemyslím gramaticky... Há há há... )
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ance.nice-forum.com
Jelda
Administrátor
Administrátor

Male

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Sun Feb 15, 2009 9:48 pm

ještě jednou díky.. (ani nevíte, jak jsem rád, že to říkáte) nikdy předtím jsem nepsal, takže nevím, co je dobrý, co ne, ale snažil jsem se to nějak stručně obsáhnout (asi bych to mohl rozkecávat do delšího popisu, ale nechtělo se mi to protahovat).. uvidíme, jak to dopadne v ději..

Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Mon Feb 16, 2009 5:53 pm

Jelda napsal:
uvidíme, jak to dopadne v ději..

Urcite dobre... Girl

Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor

Male

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Mon Feb 23, 2009 5:56 pm

přidávám ještě trochu obrázků, ať si uděláte lepší představu (a taky pro Sisi Wink )

Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Mon Feb 23, 2009 6:31 pm

Ty me chces zabiiiiit.... Wacko Wacko Wacko Zeď je to KUS!!!!! Anděl

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Thomas William Breadley   Today at 7:00 am

Návrat nahoru Goto down

Thomas William Breadley
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vlastní tvorby :: FanFictions :: Rodina Masenových-
Přejdi na: