Fórum přestěhováno.Klik na logo!

PříjemRegistracePřihlášení

Share | 

Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

PříspěvekPředmět: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 14, 2009 1:53 pm

Úkladná vražda
Mini's First Time

Komedie / Krimi / Drama
USA, 2006, 88 min

Obsah:

"Následuj své srdce. Ať už tě posílá kamkoliv, nepřemýšlej nad tím. Otevře se tím před tebou svět plný zkušeností, jaké si ani nedokážeš představit." Proklatě chytrá rada do života. Když si ji však ujme svůdná lolitka Mini (Nikki Reed), začnou se dít věci. Nejprve se zbaví se matky, někdejší neúspěšné herečky, z níž se stává alkoholička (Carrie-Anne Moss -Matrix). Mezitím si užívá milostného románku se svým nevlastním otcem (Alec Baldwin), k němuž se pak zachová podobně nemilosrdně.
"S touhou, zaujetím a ochotou brát každou překážku jako výzvu, je úžasné, co všechno jsi schopen provést." Režisérském debutantovi Nicku Gutheovi, pro něhož to byla i scénáristická premiéra, se pro film povedlo získat doslova hvězdné obsazení, které dokreslují ještě Luke Wilson či Jeff Goldblum.

Režie: Nick Guthe
Hrají: Alec Baldwin, Nikki Reed, Carrie-Anne Moss, Jeff Goldblum, Luke Wilson, Orlando Seale, Nick Guthe, Rick Fox, Sprague Grayden, Svetlana Metkina, Jose Yenque, Victoria Chalaya

zdroj:
kód:
http://www.csfd.cz/film/207460-ukladna-vrazda-minis-first-time/gallery/?text=95189

autor: (ozie)

станет то как я бы никогда отсутствовал…

Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Mar 27, 2009 5:52 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 14, 2009 2:00 pm

Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 14, 2009 2:04 pm

No, a proč to sem vlastne davam. Dneska to davaji na Nove. No ale opet az kolem desate hodiny, takze ZASE neuvidim dalsi Nikkin film...

Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 14, 2009 7:36 pm

Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 21, 2009 3:33 pm

zdroj:
kód:
http://n-reed.org

Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor

Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 21, 2009 7:24 pm

mno, tak tenhle film jsem videla, ale moc se mi nelibil. ale myslim, ze je to o vkusu a taky v tom ze sem hodne narocnej divak a scenar k tomuhle filmu se mi zdal hodne lacinej, ale Nikki tam predvedla peknej vykon. vazne, jen mi to pripomina hodne dalsich filmu

:lol:můj mladsi bratr vam vzkazuje, ze sem vedle a za v tomhle filmu byla Nikki uzasna a taky hrozne moc sexy.
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 21, 2009 7:28 pm

kelly01 napsal:
mno, tak tenhle film jsem videla, ale moc se mi nelibil. ale myslim, ze je to o vkusu a taky v tom ze sem hodne narocnej divak a scenar k tomuhle filmu se mi zdal hodne lacinej, ale Nikki tam predvedla peknej vykon. vazne, jen mi to pripomina hodne dalsich filmu

:lol:můj mladsi bratr vam vzkazuje, ze sem vedle a za v tomhle filmu byla Nikki uzasna a taky hrozne moc sexy.

Tak ja jsem to nevidela, ptz to na me davaji moc pozde, ale jelikoz mam Nikki strasne rada, budu vic verit tvemu bratru... Cool

Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor

Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 21, 2009 7:35 pm

já nerekla ze se mi tam nikki nelibila, ale ze se mi film nelibil, Nikky je samozrejme uzasna ve vsem
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor

Female

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Sat Feb 21, 2009 7:41 pm

kelly01 napsal:
já nerekla ze se mi tam nikki nelibila, ale ze se mi film nelibil, Nikky je samozrejme uzasna ve vsem

jasne, ja vim...a naprosto souhlasim... Smile

Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník

Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Tue Feb 24, 2009 10:41 pm

noo aj ja som tento film pozerala keď to prednedávnom dávali....nebolo to zlé, ale miestami to bolo také ...nudné Laughing ....ten jej otec bol strašne nechutný Bad .....Nikki tam bola skvelá, ale ako výzorovo tak aj herecky a celkovo postavou sa mi podobala v tomto filme na jej postavu v Thirteen Hmm...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki   Today at 8:17 am

Návrat nahoru Goto down

Úkladná vražda(Mini´s first time) / Nikki
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Rosalie a Emmet / Nikki a Kellan-
Přejdi na: